Záruční a pozáruční opravy

...informace o poskytovaných servisních službách...

 

 

Jedním z důvodů, proč zákazníci a prodejci upřednostňují motory Briggs & Stratton, je servisní péče. Servisní motory a náhradní díly jsou dodávány centrálním distributorům (CSSD – Central Sales and Service Distributors), z nichž většinu tvoří nezávislé organizace. Odpovídají za plnění servisních povinností ve své oblasti. Tito distributoři dodávají náhradní díly a servisní motory hlavně prostřednictvím autorizovaných servisních prodejců (Authorized Service Dealers). Celosvětová síť se skládá z více než 35 tisíc autorizovaných servisů, jež naplňují závazek spolehlivosti a vynikající úroveň služeb.

Firma pana Radomila Kotka je jedním z těchto certifikovaných autorizovaných servisních prodejců a servisních středisek značky Briggs & Stratton. Je oprávněna provádět záruční opravy motorů Briggs & Stratton, které byly zakoupeny kdekoli na celém světě. Ve většině případů je provedení záruční opravy servisním střediskem rychlou a rutinní záležitostí. Mohou se ovšem vyskytnout některé neoprávněné žádosti o záruční servis. Většinou jde o majitele motorů, kteří si neuvědomili, že předčasné selhání jejich motoru bylo zapříčiněno spíše nedostatečnou péčí, neodborným zacházením, nebo i pracovním strojem, na němž je motor namontován, než motorem samotným.

Firma také provádí opravy, týkající se normálního opotřebení a běžné údržby motorů Briggs & Stratton. Motory, stejně jako všechna mechanická zařízení, vyžadují ke spolehlivému provozu pravidelnou údržbu a výměnu některých součástí, jestliže se používáním vyčerpala jejich životnost. Životnost motoru jako celku závisí na podmínkách, v nichž je provozován, a na péči, která je mu věnována. Při některém použití motorů, jako např. na kultivátorech, čerpadlech a rotačních sekačkách, které často pracují v prašném nebo znečištěném prostředí, se může vyskytnout předčasné opotřebení. Takové opotřebení, pokud bylo způsobeno prachem, nečistotami, zbytky pískovacího materiálu při čištění zapalovací svíčky nebo jiným abrasivním materiálem, je pak následkem nenáležité údržby. Závady mohou vznikat také nesprávným používáním motoru nebo neodborným zásahem do motoru.

Zákazník, který používá zařízení s motorem Briggs & Stratton, by měl tedy na pravidelnou údržbu všech součástí motoru důsledně dbát. Může se obrátit na firmu pana Radomila Kotka, která má na skladě originální díly Briggs & Stratton a je vybavena speciálním nářadím, a je zárukou odborně prováděného servisu všech motorů Briggs & Stratton a zárukou dodržování standardů této značky.

 

 

 

 

 

 

Kontaktní formulář
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Váš telefon:
Váš dotaz nebo vzkaz:

webdesign and programming Petr Páleník 3W WebDesign Brno 2006